Уїтмарш: команда McLaren не має потреби у виробництві власного двигуна

Главная страницаНовини

Опубліковано: 12:56, 24/06/2011 ,

6d3f1863ded6b299a1d502f43cb43b1a61.jpg (29.79 Kb)
Бос команди McLaren і президент ФОТА Мартін Уїтмарш заявив, що рішення про перехід Формули-1 на нові мотори V6 в 2014 році є правильним кроком.


"Я радий, що ми досягли згоди між виробниками - вони всі прийшли до загальної думки, що є вкрай позитивним фактом, , - сказав Уїтмарш. - Команди теж прийшли до згоди. Домовленість була досягнута вчора під час зборів Комісії Формули-1.

Так що я вважаю, що це позитивний факт, бо до цього висловлювалися різні думки.
У кінцевому рахунку, ми повинні впевнитися, що наш спорт привабливий для широкого кола автовиробників. Вони, виходячи зі своїх маркетингових стратегій, будуть періодично приходити і йти з Формули-1. Так уже відбувалося в історії королівських перегонів.

Світ пройшов через економічну кризу, а автоіндустрія пережила найбільшу рецесію у своїй історії. І можливо, ми трохи поквапилися і в нас залишалося занадто мало часу.

Тому, думаю, що правильно було зберегти те, що у нас є. Вважаю, ми в змозі цього досягти завдяки цій угоді. Сподіваюся, в майбутньому нові виробники знайдуть регламент цікавим і стимулюючим їх розвиток і прийдуть у цей спорт ".

Крім того, Уїтмарш спростував можливість створення командою McLaren власного двигуна, незважаючи на початок виробництва власного дорожнього автомобіля MP4-12C.

"У нас немає жодної потреби робити це, цитує Уїтмарша F1 Fanatic. - Формула-1 надає неймовірні маркетингові можливості. Але витрати на Ф-1 такі, що ви повинні робити мільйони автомобілів на рік, а не тисячі".

McLaren планує в найближчому майбутньому продавати максимум 4500 машин на рік. Тому нам немає сенсу використовувати такий маркетинговий інструмент, як Формула-1 для двигунів.

теги  Мартін Уітмарш, ФОТА


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини