У Williams сподіваються боротися у третьому раунді кваліфікації

Главная страницаНовини

Опубліковано: 10:09, 11/06/2011 ,

williams-car-australia1.jpg (27.91 Kb)
У Williams до Гран-Прі Канади підготували великий пакет модернізацій, який повинен їм допомогти поборотися за місця в третьому раунді кваліфікації. На фабриці були підготовлені нові передні і задні антикрила, а також видувний дифузор.

"Команда непогано попрацювала сьогодні, - почав Рубенс Баррікелло. - У нас був величезний фронт робіт, тому ми поділили випробувальну програму на дві частини, одну виконував я, другу Пастор Мальдонадо. Ми обидва впоралися з поставленими завданнями і тепер у команди є багато інформації для аналізу. У Канаді ми змогли досягти своєї найкращої форми за сезон і це повинно допомогти нам пробитися у третій раунд кваліфікації. Я гадаю, що поставлена мета цілком досяжна".

"П'ятниця однозначно задалася, - додав свої думки Пастор Мальдонадо до коментарів Рубенса. - Усе йшло непогано, якщо не зважати на невеликі неполадки на моєму боліді з самого ранку. Проблема стосувалася неправильної роботи м'яких шин. Але потім все нормалізувалося. Ми змогли показати непоганий темп з порожніми та повними баками. Тепер залишилося подивитися, чого ми зможемо досягти у кваліфікації ".

теги  Williams, Гран-Прі Канади, Рубенс Баррікелло, Пастор Мальдонадо

В ТЕМУ:
Система Orphus


Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини