У стайні Ferrari не бояться заборони на використання видувного дифузора

Главная страницаНовини

Опубліковано: 22:53, 01/07/2011 ,

kaspersky-scuderia-ferrari-f1.jpg (81.6 Kb)

Минулий Гран-Прі Європи став найуспішнішим етапом для італійської команди в цьому сезоні, а тому в Scuderia панує піднесений настрій перед стартом у Сільверстоуні.

"З восьми гонок цього сезону саме Гран-Прі Європи став для нас найбільш спішним, - йдеться в заяві Ferrari на офіційному сайті команди. - Але ми з упевненістю можемо заявити, що побачене вами не є нашим кінцевим продуктом, а ми збираємося і надалі покращувати болід. Scuderia готує кілька оновлень з аеродинаміки, які повинні нам допомогти в Англії, але було б занадто нереалістично відразу замахнутися на припинення домінування Red Bull. У нас немає чарівної палички, як немає її в інших команд, а тому ми повинні діяти за старим правилом - робота, робота і ще раз робота.

Гонка в Сільверстоуні покаже, наскільки сильно вплине на нас заборона на використання видувного дифузора, адже поки що ніхто не може точно сказати, до чого призведе нововведення. У крайньому разі, до п'ятниці ми всі залишимося в невіданні. Але головне, що ми продовжуємо роботу з багатьох напрямків для того, щоб опинитися у всеозброєнні перед стартом наступного Гран-Прі ".

теги  Ferrari, Scuderia, Гран-Прі Великобританії


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини