У Renault вирішили зберегти передній вихлоп

Главная страницаНовини

Опубліковано: 09:10, 25/08/2011 ,

f9129774b9f5ef0247d0b4e9.jpg (54.96 Kb)Командою Lotus Renault GP прийнято принципове рішення про збереження на болідах переднього вихлопу до кінця нинішнього сезону. Інноваційна система, завдяки якій Віталій Петров і Нік Хайдфельд змогли піднятися на подіум у перших Гран-Прі, виявилася палицею з двома кінцями: інженерам виявилося вкрай складно відтворити її роботу в аеродинамічній трубі, що негативно позначилося на якості оновлень, підготовлених по ходу сезону.

На Гран-Прі Німеччини Нік Хайдфельд навіть випробовував у п'ятничних тренуваннях варіант з традиційним заднім вихлопом, але у підсумку, після аналізу всіх зібраних даних, було все ж таки вирішено не продовжувати роботи у цьому напрямку. На думку боса команди Еріка Бульє, у існуючої системи ще є потенціал, у той час як повна зміна концепції може обернутися додатковими складнощами.

"Ми віримо, що можливості переднього вихлопу ще не вичерпані, хоча часом ми і рухалися у своїх розробках у невірному напрямку, - заявив француз тижневику Autosport. - У нас на підході корисні доопрацювання. Так що ми продовжимо використовувати нинішню систему і, швидше за все, вона залишиться на болідах до кінця сезону".

Команді стала у пригоді ще й та обставина, що заборону на використання "хитрого" вихлопу, введену напередодні етапу у Сільверстоуні, було відмінено вже до наступного Гран-Прі.

"Ми провели чимало часу в обговореннях режимів роботи двигуна у випадку використання заднього вихлопу, - сказав Бульє. - Паралельно було завершено калібрування аеродинамічної труби, що дозволило нам продовжувати роботи і в частині переднього вихлопу".

теги  Lotus Renault GP


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини