У Red Bull та Lotus виникли проблеми

Главная страницаНовини

Опубліковано: 19:05, 26/02/2013 ,

4142_1.jpg (15.97 Kb)У середині минулого сезону керівництво FIA видало директиву, яка забороняє командам працювати з картографією двигунів під час Гран Прі. В першу чергу це обмеження стосувалося команди Red Bull, чиї боліди оснащені моторами Renault.

Під час тестів представники Red Bull і Lotus працювали з такою конфігурацією вихлопної системи, яка ефективна при можливій постійній зміні налаштувань двигуна, оскільки фахівці Renault вважали, що заборона не пошириться на 2013 рік.

Але головний моторист Ferrari Лука Марморіні заявив, що директива залишається в силі, хоча його колега з Renault Ремі Таффін вважає, що з 2013 року команди зможуть знову міняти регулярно налаштування двигуна. Оглядач видання AMuS Міхаель Шмідт повідомив, що в FIA не мають наміру відмовлятися від дії своєї директиви, тому заборона на зміну картографії двигуна залишається в силі.

Керівник команди Mercedes Росс Браун вважає, що ця ситуація сильніше всього вплине на Red Bull та Lotus, чиї системи вихлопу на 2013 рік була розроблені таким чином, що сильно залежать від можливостей регулювання двигуна.

теги  Red Bull, Lotus

В ТЕМУ:
Система Orphus


Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини