У Pirelli більше не планують використовувати склади Hard у нинішньому сезоні

Главная страницаНовини

Опубліковано: 22:13, 09/08/2011 ,

65660.jpg (13.91 Kb)Шанси Ferrari у чемпіонаті 2011 року різко підвищилися після того, як у Pirelli оголосили, що ймовірність використання складу Hard в останніх перегонах практично дорівнює нулю.


"Не думаю, що ми побачимо Hard в останніх перегонах сезону, - заявив директор Pirelli Motorsport Пол Хембрі. - Цей склад дуже жорсткий, для більшої частини трас можна цілком використовувати Medium замість нього.

Що ж до майбутнього сезону, то Medium швидше за все замінить найжорсткіший тип гуми. До того часу ми вже зможемо створити й ще один склад, який буде чимось середнім між Medium і Soft. Для нас важливо скоротити різницю у швидкості при застосуванні цих складів.

Через те, що траси будуть абсолютно різними за своїми характеристиками у частині сезону, типи гуми доведеться міняти від перегонів до перегонів. А в Сінгапурі може піти дощ при 40 градусах тепла, так що нічний Гран-Прі буде дуже цікавим.

Думаю, можна сміливо пишатися роботою Pirelli. У нас було дуже мало часу і тестів для того, щоб підготуватися до цього сезону, однак, нам вдалося представити справді хороші склади, а головне, ми змогли створити інтригу і додати видовищності у кожній гонці ".

теги  Pirelli, Hard


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини