У Mercedes розповіли про особливості роботи KERS

Главная страницаНовини

Опубліковано: 22:32, 09/09/2011 ,

put-kers-work.jpg (37.74 Kb)Незважаючи на те, що у нинішньому сезоні найбільш ефективними модернізаціями на думку більшості експертів залишаються шини Pirelli і DRS, команду Mercedes напередодні Гран-Прі Італії зацікавила робота KERS. Система рекуперації кінетичної енергії неодмінно повинна відіграти важливу роль у Монці.

Як працює KERS Mercedes-Benz?

KERS для німецької команди була створена Mercedes-Benz HighPerformanceEngines у британському Бріксворті за підтримки німецького дослідницького відділу у Зіндельфінгене. Розробки потім стали використовуватися при серійному виробництві гібридних технологій. KERS складається з двигуна-генератора і перетворювача електричної енергії. Генератор на гальмуванні накопичує енергію, яка могла б просто розсіюватися, ця енергія стає трифазним електричним струмом і йде у перетворювач, де струм перетворюється у постійний і починає заряджати батареї. Коли пілот натискає на заповітну кнопку, процес запускається у зворотному напрямку: двигун-генератор постачає основний мотор боліда додатковою потужністю. Ефект від дії акумуляції та активізації дає прибавку на 80%.

Якого розміру KERS Mercedes-Benz?

Генератор KERS приблизно у десять разів менший від тих, що використовуються у серійних автомобілях, а самі батареї менші у вісім разів. Вся система складається з 3500 деталей.

Яку вигоду може принести KERS у Монці?

Час кола може бути покращено на 0,4 секунди при використанні KERS. Найменш ефективною система була в Угорщині, тоді вигода від її використання становила 0,3 секунди на колі.

Чому у Монці KERS є досить ефективною?

Найбільш вдалий варіант для застосування KERS - момент виходу з повільного повороту на довгу пряму. У Монці таких відрізків цілих чотири, так що вигода, в цілому, буде дуже помітна.

Якщо у Монці крім високошвидкісних ділянок є ще й повороти, що вимагають серйозного гальмування, то акумулювання енергії буде здійснюватися у більшому обсязі?

Гальмування у Монці займає у пілота, в цілому, більше 10 секунд на кожному колі. Тільки для входу у перший поворот потрібно гальмувати, скидаючи швидкість до 265 км на годину. Щодо накопичення енергії Монца є унікальною трасою: пілоти гальмують тут всього шість разів по ходу одного кола.

теги  Mercedes, KERS


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини