У McLaren вже переключилися на розробку нового боліда

Главная страницаНовини

Опубліковано: 18:26, 03/10/2011 ,

2091213766-b8a8bfb89a.jpg (166.3 Kb)Бос McLaren Мартін Вітмарш зізнався, що у його команді продовжать розробку модернізацій для МР4-26, щоправда, особлива увага приділятиметься тим елементам, які з'являться на боліді зразка 2012 року.

"Незважаючи на те, що для Дженсона Баттона залишилися лише математичні шанси на перемогу у чемпіонаті, ми не збираємося проводити залишок часу як-небудь, а працюємо старанно над поліпшенням характеристик нашого боліда, - розповів Мартін Вітмарш. - Для нас зараз важливо поліпшити швидкісні дані МР4-26, а також добре попрацювати над новим переднім і заднім крилом. Саме ці рішення ми будемо використовувати при створенні остаточної версії МР4-27, на якому наші пілоти будуть виступати у наступному році. Основне завдання - знайти можливість для збільшення притискної сили.

І хоча модернізацію нинішнього боліда не буде припинено, пріоритети нашої роботи все більше зсуваються у бік наступного сезону. У Сінгапурі, наприклад, ми випробували нову версію заднього крила, ефект якого нас вразив, а тому було прийнято рішення залишити його на обох болідах на весь вік-енд ".

теги  МР4-27


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини