У HRT новий технічний директор

Главная страницаНовини

Опубліковано: 16:32, 03/04/2012 ,

10_index.jpg (6.42 Kb)Ще рік тому з іспанської команди пішов Джеф Вілліс, оголивши менеджмент технічного напрямку стайні. Півроку HRT залишалася без технічного директора, і тільки зараз цю вакансію зайняв Антоніо Кукерелла. Нагадаємо, що раніше Кукерелла займав пост головного гоночного інженера у HRT.

"Ми так довго не наважувалися з призначенням нового технічного директора тільки тому, що хотіли визначитися з найкращим фахівцем на цю роль, відштовхуючись від наших фінансових можливостей, - прокоментував новину керівник команди Луїс Перес-Сала. - Закривав технічний напрям весь цей час Антоніо, і через півроку рада директорів вирішила, що кращої кандидатури, ніж Кукерелла нам не знайти. Він першокласний фахівець і чудово справляється з управлінням персоналу. Я вважаю, що робота нашого нового боліда, що практично без тестів вийшов на трасу, говорить про високу компетентність Антоніо ".

Дебют Антоніо Кукерелли у Формулі-1 пройшов у сезоні-2006, коли Антоніо працював гоночним інженером SuperAguri. Крім того, він був гоночним інженером Роберта Кубіци виступаючого ще за команду BMW Sauber.

теги  Антоніо Кукерелла


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини