У Ferrari застосовують новий підхід у проектуванні боліда на 2012 рік

Главная страницаНовини

Опубліковано: 14:48, 28/07/2011 ,

nikolas-tombasis-pered-nami-stoyat-tri-glavnyx-celi.jpg (.83 Kb)

Головний конструктор Ferrari Ніколас Томбасіс розповів про те, якого підходу команда буде дотримуватися при проектуванні боліда на 2012 рік.

"У проектуванні автомобіля на наступний рік ми застосовуємо новий підхід, тому як відходимо від наших звичайних стандартів, які застосовували у останні роки, - цитує Томбасіса Autosport. - Так що, ми досягли великого прогресу у цьому відношенні, і новий болід буде мати багато цікавих особливостей. Наступного року ми повинні бути здатні боротися за лідерство з дуже сильними суперниками.

Багато в чому болід істотно зміниться порівняно з минулими роками. Відверто кажучи, нам потрібно зробити набагато більший крок вперед, ніж ми робили раніше. У сучасній Ф-1 ніколи не починаєш все з чистого аркуша, викидаючи колишні ідеї до сміттєвої корзини. Є багато речей, які ви винесли з досвіду попередніх років, і їх необхідно застосовувати.

Думаю, якщо ви подивитеся на різні боліди на піт-лейні, то знайдете сильні сторони у кожному автомобілі, навіть у тих, які є найбільш повільними. Так що ми не будемо починати з абсолютно чистого листа. Але я думаю, ступінь змін у новому боліді буде досить високою".

теги  Ferrari Ніколас Томбасіс


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини