У Барселоні готові повернутися до ідеї чергування Гран-Прі

Главная страницаНовини

Опубліковано: 23:03, 30/04/2013 ,

2538.jpgІдея чергування Гран-Прі Іспанії між барселонської і валенсійською трасою була дуже популярна в кінці минулого року, але поступово про неї почали забувати, а дирекція Circuit de Catalunya підписала угоду на проведення гонки до 2016 року. Проте, на презентації Гран-Прі Іспанії-2013 президент каталонської провінції Артур Мас заявив, що ідея чергування Гран-Прі не забута, хоча він і сподівається залишити гонку в Барселоні у наступному році, щоб виконати контрактні зобов'язання.

"Більше року тому я не бачив іншого виходу, коли говорив про чергування Гран-Прі, проте ми багато чого зробили за цей час, - цитує Маса іспанська газета Mundo Deportivo. - Зараз ми готові прийняти виклик і проводити гонку щорічно, виконуючи наші контрактні зобов'язання.

Я як і раніше готовий обговорювати ідею чергування Гран-Прі з Валенсією, але для початку влада цієї провінції повинна чітко пояснити, чи є у них можливість взяти на себе організацію гонки. У мене немає такої інформації. Можливо, у дні проведення Гран-Прі Іспанії з'явиться більше деталей на цей рахунок".

Він додав, що кілька разів говорив з президентом Валенсії Альберто Фабра, але тема Гран-Прі не обговорювалася детально.

"Я знаю, що він зустрічався з Берні Екклстоуном, але не уявляю, про що вони говорили", - додав Мас.

теги  Гран-Прі Іспанії, Артур Мас

В ТЕМУ:
Система Orphus


Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини