У Бахрейні на Формулу-1 чекає День Гніву

Главная страницаНовини

Опубліковано: 16:21, 06/06/2011 ,

manama-city-bahrain.jpg (151.99 Kb)
Міністр у справах спорту Великої Британії Х'ю Робертсон поставив на порядок денний питання про проведення Гран-Прі Бахрейну, тому що протестуючі громадяни Манами попередили керівництво ФІА про намагання провести День Гніву.

Минулої п'ятниці керівництво ФІА і Формули-1 прийняло рішення провести Гран-Прі Бахрейну 30-го жовтня. Одразу після рішення на ФІА полилася хвиля скарг та погроз, однією з яких є можливість проведення Дня Гніву. Проте уряд Бахрейну запевняє, що гонка пройде без жодних проблем.

"Ні в якому разі не можна об'єднувати політику і спорт, - сказав Робертсон у інтерв'ю Daily Telegraph - Якщо ви все ж таки це зробите, то чекайте на біду. Досить просто зрозуміти, чому опозиціонери не хочуть проведення перегонів, коли політична ситуація в країні не стабільна. Якщо вони протестують проти гонки, то потрібно прислухатися до їх доводів, інакше це може погано закінчитися".

Згодні з Робертсоном і керівництво усіх без виключення команд Формулі-1,побоюючись за власну безпеку.
"Вочевидь, що всі хочуть відчувати себе в безпеці, - сказав бос Формули-1 Берні Екклстоун. - Коли прийде час, ми ще раз проаналізуємо ситуацію в Бахрейні, і якщо там буде панувати мир і порядок, то ми проведемо гонку" .

Однак, згідно Набіль Раябу, президенту Бахрейнського Центру Прав Людини, команди можуть опинитися небезпекою Дня гніву, якщо вони ризикнуть брати участь у перегонах в Бахрейні.

"Це - дуже сумно і прикро усвідомлювати, що для керівництва Формули-1 куди важливіше переслідувати корисливі інтереси, ніж усвідомити важливість прав і свобод людей в цій країні, - сказав Раяб. - Люди зараз дуже озлоблені. Вони пообіцяли в день проведення гонки вийти на вулиці і показати свій гнів по відношенню до свого уряду, якому все одно до своїх громадян".

теги  Гран-Прі Бахрейну, Набіль Раяб, ФІА, Манама, Х'ю Робертсон

В ТЕМУ:
Система Orphus


Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини