У 2013 році пілоти зможуть самі обирати склад шин на гонку

Главная страницаНовини

Опубліковано: 17:39, 16/09/2011 ,

pol-hembri-nas-jdet-intriguushaya-gonka-1.jpg (19.95 Kb)З такою пропозицією виступив глава Pirelli Motorsport Пол Хембрі, який не перестає "радувати" шанувальників автоспорту, а тим більше учасників Королівських перегонів своїми новаціями.

Останньою його пропозицією стало скорочення кількості комплектів гуми, які надаються пілотам на гонку, оскільки по завершенню етапу гонщики часто здають по одному невикористаному комплекту. І якщо цю ідею сприйняли в багнети, то тепер Пол Хембрі запропонував альтернативний варіант, за яким самі учасники Формули-1 за місяць до кожного Гран-Прі будуть визначати склад гуми, яку їм буде надано на гоночний уїк-енд.

Цю ідею вже прокоментував Марк Веббер, який вважає, що її необхідно всебічно обговорити і прийти до остаточного варіанту, який би влаштував усі зацікавлені сторони.

"Звичайно, не так легко зупинити свій вибір на тій гумі, яка тобі підійде краще за все, якщо до гонки ще цілий місяць, - поділився Марк Веббер. - Але сама ідея не погана, проcто її потрібно гарненько обговорити і приймати зважене рішення, щоб всі залишилися задоволені ним".

теги  Pirelli Motorsport, Пол Хембрі


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини