Тодт: не бачу причин не проводити Гран-Прі Мексики

Главная страницаНовини

Опубліковано: 15:37, 10/08/2011 ,

68545.jpg (28.3 Kb)
За інформацією іспанського агентства Europa Press, Жан Тодт не заперечує проти включення Гран-Прі Мексики у календар, але не називає конкретної дати проведення перегонів. Під час недавньої поїздки до Мексики президент ФІА міркував про повернення етапу Формули-1 на автодром імені братів Родрігес ...

"Свого часу мексиканський Гран-Прі проводився, і я не бачу причин, що перешкоджають його поверненню у календар, - сказав Жан Тодт. - У рамках візиту до Мексики я постараюся відвідати автодром імені братів Родрігес. Сьогодні Мексика - країна з сильною економікою, і я впевнений у можливості організації етапу Формули-1.

Ми знаємо, що проведення перегонів має певну ціну. Щоб отримати дозвіл на проведення Гран-Прі, треба врахувати безліч критеріїв, особливо це стосується рівня безпеки".

Мексика прийняла у себе 15 етапів Формули-1: перегони проводилися з 1963-го по 1970-й, а потім, після перерви, з 1986-го по 1992-й рр.. Сьогодні інтерес до чемпіонату у цій країні явно зростає завдяки виступам Серхіо Переса: зокрема, на Гран-Прі США, який відбудеться наступного року, очікується багато вболівальників з Мексики.

теги  Гран-Прі Мексики


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини