Team Lotus про кваліфікаціїю

Главная страницаНовини

Опубліковано: 20:41, 25/06/2011 ,

team-lotus-launch-01-2.jpg (26.62 Kb)
Цей тиждень був дуже вдалим в діловому плані для Тоні Фернандеса, саме тому невдалий виступ пілотів Team Lotus його анітрохи не засмутив. Навпаки, порівнюючи нинішні результати з минулорічними в команді відзначають прогрес.

Хейккі Ковалайнен: Для мене сьогодні все було добре. Я зміг поліпшити час у другій спробі, зробив усе, що зміг. Незважаючи на те, що ми відстаємо від команд-середняків, сьогодні ми витягли з болідів максимум.

Ярно Труллі: Трафік сьогодні сильно завадив моїй кваліфікації. Скрізь, де я був, постійно хтось з'являвся на траєкторії, і, якщо чесно, то я розчарований. Болід добре себе показував, і якби не заважав трафік, то я б міг бути швидше, навіть при тому, що в секторі три були інші машини, які вплинули на час проходження кола. Тепер я зосереджений на завтрашній гонці, думаю, що швидкість машини дозволить добре виступити. Я хочу бути впевнений, що в мене вийде хороший старт, а далі подивимося, що з цього вийде.

Майк Гаскойн, технічний директор: Гарна кваліфікація для нас. Ми дещо більше відстали від тих, хто попереду нас, ніж очікували, але добре відірвалися від тих, хто позаду. Завтра буде складна гонка, наша мета в тому, щоб обидва наших боліда дібрались до фінішу. А там подивимося, що можна буде зробити.

Тоні Фернандес, керівник команди: Я дивився кваліфікацію з Парижа, де я провів хороший тиждень, розвиваючи справи Lotus Air Asia і Team Lotus. Десять років тому ми почали роботу з нашою авіакомпаній і у нас було лише 250 тисяч доларів і два літаки. Два дні тому ми змогли укласти контракт з Airbus на 18 мільярдів доларів і виграти третій рік поспіль титул кращої бюджетної авіакомпанії у світі. Після такого вдалого тижня я задоволений і кваліфікацією Хейккі і Ярно. Команда працює з усіх сил і поступово прогресує. Я відчуваю, що історія Team Lotus повторить історію Air Asia. Я дуже люблю нашу невелику команду.

теги  Team Lotus, Хейккі Ковалайнен, Ярно Труллі


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини