Сутіл: міг би стати успішним музикантом

Главная страницаНовини

Опубліковано: 10:13, 07/09/2011 ,

foto-adrian-sutil.jpg (24.85 Kb)На відміну від більшості колег по чемпіонату, Адріан Сутіл досить пізно дебютував на гоночній трасі - німець сів за кермо карта у 13 років, а до цього планував пов'язати своє життя з грою на роялі.

"Мене вважали талановитим піаністом, я міг би стати успішним музикантом, якби зробив для цього все можливе, але все змінилося у тринадцять років, коли я сів за кермо карта і зрозумів, що швидкість - це моя головна пристрасть, розповів Адріан Сутіл. - Навчання грі на роялі навчило мене координувати дії ніг, пальців і очей - ці навички допомагають і за кермом гоночної машини, а звук мотора і його нестримна потужність приносять настільки ж емоційні переживання, як музика.

Зараз я рідко буваю вдома - гонки і переїзди займають багато часу, але іноді я граю на піаніно, коли хочу розслабитися, згадати про той період свого життя, коли хотів присвятити себе музиці, про маму, яка була моїм педагогом. Це дійсно допомагає відключитися.

Яка музика мені подобається? Я починав з класики, але завжди любив джаз, хоча ніколи не був джазовим піаністом. Один з моїх улюблених композиторів - Джордж Гершвін, я охоче граю Rhapsody in Blue або IGot Rhythm. Мені подобаються твори багатьох композиторів, але Гершвін завжди був одним з улюблених".

теги  Адріан Сутіл


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини