Стірлінг Мосс: McLaren має змінити підхід до перегонів

Главная страницаНовини

Опубліковано: 19:17, 19/02/2012 ,

images11g.jpg (5.82 Kb)Екс-пілот Формули-1 Стірлінг Мосс вважає, що гоночна політика британської стайні McLaren заважає їм домогтися вершин чемпіонату Формули-1, тому вони повинні змінити свій підхід до перегонів.

"Я хочу сказати, що McLaren не зовсім правильно розставляє пріоритети до досягнення корони чемпіона, - пояснив хід своїх думок Мосс. - Розумієте, у Red Bull все побудовано на прямолінійних речах - є лідер команди, є ресурси, які в основному витрачаються на лідера, є помічник, який захищає і обороняє позиції напарника. Крім того, є швидкий болід, швидкість якого спрямована лише на перемогу. Тепер перейдемо до McLaren. Зараз у цій стайні виступають два чемпіона, яким надано право безпосередньо змагатися один з одним. Вони витрачають на боротьбу між собою не тільки дорогоцінний час на трасі, але і гроші команди. Всі ресурси однаково розподіляться між двома пілотами, один з яких нещадно витрачав їх у минулому році в частих аваріях.

McLaren може домогтися титулів чемпіона, але вони повинні вирішити для себе, що для них важливіше - ставка на одного пілота і перемога у чемпіонаті, або гра в демократію ".

теги  Стірлінг Мосс, McLaren


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини