Стефано Доменікалі: Нам потрібно лише трохи додати у темпі

Главная страницаНовини

Опубліковано: 14:27, 12/10/2011 ,

boss-ferrari-stefano-domenikali-uveren-chto-komanda-vosstanovitsya-250x200.jpg (32.82 Kb)У стані Ferrari упевнені, що лише невеликі напрацювання щодо поліпшення темпу боліда дозволять команді боротися за перемогу у чемпіонаті 2012 року. І хоча керівництво Скудерії ще кілька тижнів тому зупинило розвиток 150Italia, на Гран-Прі Японії Фернандо Алонсо виглядав досить конкурентоспроможним.

Бос Ferrari Стефано Доменікалі вважає, що зараз у першу чергу потрібно зайнятися питанням роботи з шинами, оскільки його пілоти поступаються найближчим конкурентам у цьому компоненті. Ну а паралельно у Маранелло інженери повинні знайти рішення, які покращать темп боліда.

"Я переконаний, що ми близько підібралися у темпі до наших найближчим опонентів, - розповів Стефано Доменікалі. - Спостерігаючи за перипетіями на Гран-Прі Японії можна було помітити, що ми практично ні в чому не поступалися конкурентам. Таким чином, ми не повинні хвилюватися з приводу того, що наш болід сильно програє у темпі. Нам потрібно лише продовжити розвиток тих елементів, де ще залишається потенціал для поліпшення.

Одним з головних елементів, який ми повинні проаналізувати - робота з шинами. Мені здається, що ми не зуміли у цьому сезоні максимально ефективно використовувати особливості нових шин. Крім того нам потрібно подумати над тим, які з напрацювань використовувати у створенні нового боліда, а які елементи вимагають зовсім іншого підходу у розробці. Ми не маємо права втратити багато часу на розкачку у наступному сезоні, а зобов'язані відразу ж боротися за перемоги.

Головне - у нас є якісна основа для роботи. Але і конкуренти зі стану McLaren і Red Bull не сидять без діла, оскільки на останніх етапах вони привезли чимало оновлень, які, я вважаю, вони збираються використовувати у розробці нового боліда. Нашим досягненням я вважаю те, що на останніх етапах, незважаючи на весь скептицизм, ми весь час претендували на подіум і також стабільно скорочували наше відставання від лідера, а значить, у нас є всі підстави розраховувати на перемогу хоча б в одній з решти гонок сезону . Крім того, Фернандо Алонсо буде боротися за друге місце в особистому заліку, оскільки він не збирається просто так здавати свої позиції ".

теги  Стефано Доменікалі


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини