Стефано Доменікалі: Добре, коли у пілота такий настрій, як у Хемільтона

Главная страницаНовини

Опубліковано: 10:34, 07/08/2011 ,

4442.jpg (17.21 Kb)
Бос Ferrari Стефано Доменікалі розповів, кого вважає кращими пілотами сучасності, а також дипломатично оцінив застосування командної тактики Red Bull.


"Я вважаю, що є три кращих пілоти у сучасній Формулі-1 - Фернандо Алонсо, Льюїс Хемільтон і Себастьян Феттель, - сказав Стефано Доменікалі. - Останнім часом Льюїса багато критикують, проте він просто завжди атакує, завжди викладається по-максимуму, через що і виникають помилки і різні інциденти.

Мене тішить, коли під час сильного дощу і руху за машиною безпеки всі пілоти скаржаться, що їхати неможливо, а Льюїс по радіо повідомляє команді: «Умови хороші, нехай відновлюють гонку». Це дуже добре, коли у пілота такий настрій ".

Так само італійця запитали про те, як він поставився до використання командної тактики Red Bull у світлі того, що її власник Дітріх Матешиц кілька разів заявляв, що австрійці не будуть вчиняти як Ferrari.

"Я поважаю інших людей і не хочу коментувати це питання, - висловився Стефано Доменікалі. - Ми давно у Формулі-1 і прекрасно знаємо, як тут усе влаштовано. Мені просто зрозумілі їхні дії ".

теги  Ferrari, Стефано Доменікалі

В ТЕМУ:
Система Orphus


Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини