Ситуація з Гран-Прі США досить проста

Главная страницаНовини

Опубліковано: 06:02, 21/02/2012 ,

4432_index.jpg (9.37 Kb)Керівник PR-служби компанії SunCore Solar Джейн Джонсон розповів про те, які серйозні проблеми можуть виникнути на шляху просування Формули-1 до сердець американських телеглядачів.

"Ситуація з Гран-Прі США досить проста, але складна у своєму рішенні, - пояснив Джонсон основну проблему. - У США люди дуже люблять свій гоночний чемпіонат NASCAR, тому практично всі телеканали зациклені на цих перегонах. Так, телеканал Speed багато чого зробив для просування ідей Формули-1 у маси, але це не великий телеканал, і він теж зосереджений на трансляціях Nascar. Максимум на що він згоден, це показувати гонки Формули-1, часом не в прямому ефірі, а у вільний від гонок американського чемпіонату час. Це велика проблема , так як королівським перегонам потрібно через телебачення охопити величезну кількість глядачів, щоб якось привернути їхню увагу до себе. Великі телеканали поки не готові піти назустріч керівництву Формули-1, погоджуючись поки на вибірковий показ кількох Гран-Прі.

Щоб вирішити проблему з охопленням населення, потрібен довгостроковий договір з великими телекомпаніями, які будуть цілеспрямовано працювати над просуванням ідей Формули-1. Інакше, довго королівські гонки у цій країні не втримаються ".

теги  Гран-Прі США


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини