Шумахер: забудьте про подіуми

Главная страницаНовини

Опубліковано: 12:46, 25/06/2011 ,

995-fullscreen.jpg (67.7 Kb)
У другій сесії п'ятничних вільних заїздів Гран-Прі Європи Міхаель Шумахер показав четвертий час, поступившись Фернандо Алонсо 0.347 секунди, але заявив журналістам, що машина недостатньо швидка, щоб боротися за подіум.


"Забудьте про подіуми, ми недостатньо швидкі для цього, - сказав Міхаель Шумахер. - Машини Ferrari дуже конкурентноздатні, ми поступаємося McLaren і Red Bull. Знадобиться велике везіння, щоб здолати одну з цих команд.

Ми надто далекі від трійки кращих. На швидкому колі результат непоганий, хоча я не знаю, наскільки наші суперники сьогодні викладалися, але на дистанції гонки ми, звичайно, не настільки швидкі. Нам вдалося досягти певного прогресу - вранці баланс залишав бажати кращого, але в другому раунді ми знайшли потрібні налаштування. Подивимося, що принесе завтрашній день".

Ніко Росберг закінчив день на восьмій сходинці, в секунді від лідера другого раунду.

"Вранці ми втратили деякий час через проблеми з машиною, і поки я не зовсім задоволений балансом, - додав Ніко. - Заборона на зміну картографії двигуна між кваліфікацією і гонкою, як і спроба домогтися ефективної роботи KERS, достатньо ускладнили нашу задачу".

теги  Міхаель Шумахер, Гран-Прі Європи, Ніко Росберг


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини