Шумахер визнаний спортивною легендою Німеччини

Главная страницаНовини

Опубліковано: 00:26, 17/06/2011 ,

1761250.jpg (208.94 Kb)
Видання Bild провело спеціальне опитування серед своїх читачів, спробувавши з'ясувати, хто серед спортсменів Німеччині більше за інших заслуговує на звання «спортивна легенда». Свої голоси по телефону і через інтернет п'ятдесяти кандидатам віддали 56 652 людини.

Перше місце зайняв Міхаель Шумахер, який набрав 28,36 відсотків голосів - в два з гаком рази більше, ніж спортсмен, який посів друге місце.

"Ух ти! Я задоволений, дуже задоволений! Спасибі всім хто проголосував, для мене це велика честь, - цитує Шумахера Bild. - Хочу зазначити, що я з великою повагою ставлюся до всіх спортсменів у цьому списку - всі вони добилися приголомшливих успіхів у своїх видах".

Слідом за Шумахером розташувалися легендарний футболіст Франц Беккенбауер (12,95 відсотків голосів), баскетболіст Дірк Новіцкі (12,35 відсотків), знаменита тенісистка Штеффі Граф (10,35 відсотків) та інші спортсмени.

"Шумі це заслуговує. Він став семиразовим чемпіоном, чого більше нікому не вдалося. Справедливо, що легендою вибрали спортсмена в одиночному виді спорту", - заявив Бекенбауер.

У десятку кращих також потрапили Фрітц Вальтер (футбол), Борис Беккер (теніс), Магдалена Нойнер (біатлон), Герд Мюллер (футбол), Макс Шмеллінг (бокс) і Себастьян Феттель (Формула-1). 28% респондентів віддали свої голоси Міхаелю Шумахеру, 13% - Францу Бекенбауеру та 12.4% - Дірку Новіцкі.
Себастьян Феттель посів лише 10 місце з 1.8% голосів.

теги  Міхаель Шумахер, легенда спорту


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини