Шумахер: прихід Кости і Вілліса - крок у вірному напрямку

Главная страницаНовини

Опубліковано: 17:58, 08/10/2011 ,

willis-1.jpg (26.27 Kb)На традиційному брифінгу для преси перед початком вік-енду, пілоти Mercedes GP з оптимізмом коментували прихід до команди Альдо Кости і Джефа Вілліса.

"Ми знали, що мають посилити команду, щоб боротися з найсильнішими, - сказав Міхаель Шумахер. - Запрошення Кости і Вілліса - крок у вірному напрямку, Альдо я добре знаю по роботі у Ferrari, з Джефом буду працювати вперше, але він вже співпрацював з цією командою. Я впевнений, Росс Браун знає, як реалізувати їхній потенціал".

"Це чудові новини, які ще раз говорять про те, наскільки серйозно у Mercedes GP націлені на перемогу у чемпіонаті, зазначив Ніко Росберг. - Йдеться про запрошення двох найсильніших фахівців - Альдо вже працював з Россом, який знає його потенціал, а Джеф повернувся до команди - всі цьому дуже раді.
Команда зрозуміла, що якщо діяти так, як колись, ми не зможемо виграти чемпіонат, тому зараз робиться все, щоб добитися прогресу. Можливо, потрібно було зробити це раніше, але такі зміни дуже позитивні".

теги  Альдо Коста, Джеф Вілліс


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини