Шумахер: мені сподобалося виступати у Валенсії

Главная страницаНовини

Опубліковано: 10:41, 18/06/2011 ,

my11-sun-schumacher04.jpg (102.1 Kb)

Формула-1 повертається до Європи: восьмий етап чемпіонату світу пройде на міській трасі у Валенсії. Цьому вуличному кільцю належить своєрідний рекорд: тут більше поворотів, ніж на будь-який інший трасі Ф-1 – а у Валенсії їх 25.

"Канадський уїк-енд приніс обнадійливі результати, проте ми раді повернутися до Європи, де починається річна фаза сезону, - сказав Міхаель Шумахер. - У Валенсії проходить одна з незвичайних гонок календаря; міська траса виглядає дуже привабливо як для гонщиків, так і для вболівальників. Мені сподобався уїк-енд, який я провів тут у минулому році: для вуличного кільця траса дуже швидка і органічна.

Звичайно, ми сподіваємося, що зможемо влаштувати гарне шоу і досягти високих результатів перед Гран-Прі Німеччини та Великобританії, які будуть домашніми гонками для нашої команди".

"Уік-енди у Валенсії завжди проходять дуже цікаво, - зазначив Ніко Росберг. - Траса є комбінацією стаціонарного автодрому і вуличного кільця, тому відбійники знаходяться зовсім близько, що вимагає граничної концентрації при проходженні кожного з 25 поворотів. Мені подобається там виступати, і Гран-Прі - по-справжньому велика подія для такого чудового міста, як Валенсія.

На цьому тижні я відвідав базу команди в Бреклі, щоб з усіма побачитися. Приємно бачити, що робота йде. Постараємося у Валенсії виступити краще, ніж у Канаді, і я впевнений, що нам це під силу".

"Після захоплюючого і повного драматизму Гран-Прі Канади ми повертаємося до Європи і готуємося до наступної гонці, яка пройде на вуличній трасі у Валенсії, - вважає Росс Браун, керівник команди. - Кільце, прокладене навколо гавані, багато в чому схоже на трасу в Монреалі: тут теж є довгі прямі і повільні повороти, але при цьому вона по-своєму важка і цікава, оскільки середня швидкість тут вище. У Валенсії важливо, щоб ведучі колеса машини добре тримали трасу при розгонах, крім того, на деяких її секторах гальма випробовують серйозні навантаження.

Гонка в Канаді пройшла позитивно для нашої команди, і хоча необхідно продовжувати працювати і підвищувати швидкість машини, приємно, що ми знову могли боротися за подіум".

теги  Міхаель Шумахер, Гран-Прі Валенсії, Ніко Росберг, Росс Браун


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини