Шумахер: четверте місце відповідає нашій формі

Главная страницаНовини

Опубліковано: 00:17, 31/07/2011 ,

63039.jpg (15.65 Kb)

Тиждень тому, під час етапу на Нюрбургринзі, керівники і пілоти Mercedes GP говорили про те, що проблеми з надмірним зношенням гуми на дистанції залишилися у минулому. У четвер на Хунгарорінгу Міхаель Шумахер повернувся до цього питання і говорив про шанси в майбутніх перегонах.


"Ми досягли серйозного прогресу у цьому питанні, - вважає Міхаель Шумахер. - Прохолодна погода по ходу уїк-енду у Нюрбургринзі дозволила позбутися перегріву шин - цей фактор заважав нам у минулому, до того ж дуже допомогли оновлення, підготовлені командою. Зношення гуми зараз не таке велике, як раніше, але по ходу уїк-енду ми продовжимо роботу в цьому напрямку.

Думаю, якби не розворот, я зміг би випередити Сутіла на Нюрбургринзі. Все вирішив грамотний вибір стратегії перегонів, а не зношення гуми. Думаю, зараз команда займає четверте місце в ієрархії команд, якби у минулому Гран-При обійшлося без невдач, якби мене не розвернуло, а Ніко Росбергу не попався невдалий комплект шин, ми б фінішували на сьомому і восьмому місці.

Така реальність, до подіуму нам ще дуже далеко. Якщо виникнуть непередбачені ситуації, всяке може статися, але поки прогноз не обіцяє дощу в суботу та неділю. Ми займаємо четверту сходинку у Кубку конструкторів, що характеризує форму команди і ті позиції, за які ми можемо боротися, але робота триває. Ми зробимо все, щоб домогтися більшого і реалізувати поставлені цілі".

теги  Міхаель Шумахер


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини