Шарль Пік: У мене немає причин для засмучення

Главная страницаНовини

Опубліковано: 12:31, 07/04/2012 ,

0672_index.jpg (8.84 Kb)Пілот команди Marussia Шарль Пік залишився задоволений своїм дебютом у Формулі-1, де на перших двох абсолютно незнайомих трасах француз показав високий рівень пілотажу.

"У мене немає причин для засмучення, я відмінно показав себе на нових для себе трасах, так що дебютний сезон у королівських гонках я можу вважати для себе вдалим, - прокоментував свій гарний настрій Пік. - Я отримав хороший досвід пілотажу на боліді Формули- 1 у мінливих погодних умовах Австралії та Малайзії. Завдяки підказкам команди я зміг підтримувати рівний гоночний темп і виконувати всі поставлені завдання на вільних практиках.

Після перших гонок під час перерви я разом з командою зайнявся аналізом отриманої інформації, щоб зрозуміти, які помилки були зроблені, і як можна поліпшити віддачу від роботи боліда. Для мене ще не все зрозуміло у роботі, особливо, що стосується технічної частини, але поступово я починаю входити в курс справи. Принаймні я роблю все для того, щоб і на свій дебют у Китаї показати високий рівень виступів ".

теги  Marussia, Шарль Пік


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини