Серхіо Перес: У команді зараз панує атмосфера наснаги

Главная страницаНовини

Опубліковано: 07:01, 07/04/2012 ,

5139_index.jpg (11.14 Kb)Пілот команди Sauber Серхіо Перес розповів про те, як він провів свій вільний час після гонки у Малайзії та про плани на майбутню гонку в Китаї.

"Я чудово провів час у рідній Гвадалахарі, де мене після фінішу на другому місці зустрічали як героя, - сказав Перес. - Я побачився з родиною і непогано повеселився кілька днів, але тепер настав час приступити до роботи і тренувань, бо попереду ще багато чого належить зробити.

Цікаво, що у команді зараз панує атмосфера наснаги, яка пояснюється не згаслими емоціями після останнього Гран-Прі. Усі працюють з подвоєним ентузіазмом і цілком очікувано, що до гонки у Китаї наш болід отримає ґрунтовні модернізації. С31 і так швидкий, але я не проти, якщо він буде ще швидшим.

Кілька слів скажу про саму трасу. Вона здається простою, але це зовсім не так. З труднощами пілоти стикаються практично одразу, у першому повороті, який якщо пройти правильно, то можна відіграти на швидкому колі декілька сотих секунди. Також для нашого боліда проблемною ділянкою будуть дві прямі, де ми не зможемо на максимальній швидкості конкурувати з топ-командами. Але середня швидкість у гоночній конфігурації залежатиме від правильних налаштувань. Сподіваюся, ми вгадаємо з ними ".

теги  Sauber, Серхіо Перес


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини