Сенна: я здатний на значно більше

Главная страницаНовини

Опубліковано: 15:26, 17/09/2011 ,

bruno-senna-yeah-photoshoot.jpg (77.35 Kb)Пілот Lotus Renault Бруно Сенна розповів, що очікує важкої гонки у Сінгапурі, так як у минулому році йому не вдалося отримати достатньо досвіду, виступаючи на цій трасі на слабкій машині Hispania і при цьому не доїхавши до фінішу.

"Гонка у Сінгапурі буде для мене дуже важкою, тому що я не дуже добре знаю трасу, - цитує Сенну PVM з посиланням на TotalRace. - Торік, коли я вперше був там, я виступав на складній машині, і моєю метою було лише знайти упевненість при пілотуванні боліда.

Раніше у Монці і Спа я виступав на хороших болідах, і після цього у мене залишилася впевненість на цих трасах. У Сінгапурі моя впевненість дорівнюватиме нулю. Знаю тільки, де на треку є повороти.

Що стосується торішнього виступу за Hispania, то у Сінгапурі мені довелося попрацювати більше всього, я атакував суперників на межі. Весь час я напружено намагався не втратити управління над болідом. При цьому висока температура і вологість не були чимось, що могло мені допомогти.

Якщо говорити про результати Гран-Прі Італії, де я набрав свої перші очки у Формулі-1, то знаю, що я здатний на значно більше. Буду вчитися, і шукати можливість вчитися. Звичайно, без помилок не обійдеться. Проте тепер у мене є набагато більше впевненості, щоб атакувати. Продовжимо прогресувати крок за кроком".

теги  Lotus Renault, Бруно Сенна


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини