Сем Майкл підвів підсумки Гран-Прі Канади

Главная страницаНовини

Опубліковано: 11:49, 14/06/2011 ,

sam-michael-1.jpg (16.72 Kb)
В інтерв'ю кореспондентам прес-служби команди Williams технічний директор Сем Майкл підводить підсумки Гран-Прі Канади.

Питання: Рубенсу вдалося заробити чергові очки для AT & T Williams. Що Ви думаєте про виступ команди у Канаді?

Сем Майкл: Все складається непогано, ми досягли певного прогресу, особливо це стосується використання видувних дифузорів.

Питання: Як, на Вашу думку, виглядали в гонці аеродинамічні новинки?

Сем Майкл: Ми використовували новий дифузор, повітрозабірники і бічні обтічники. Також до Канади було видозмінено переднє крило, але ми вирішили відмовитися від нього в неділю, так як воно не відповідало за своїми характеристиками даному автодрому.

Питання: У неділю всі прогнози обіцяли дощ. Чи використовували ви дощові налаштування для боліда під час кваліфікації, коли було сухо?

Сем Майкл: Так, ми вибирали налаштування з урахуванням дощу.

Питання: Що Ви можете сказати про дощові і проміжні шини Pirelli у гонці?

Сем Майкл: Якщо говорити про економію і зносостійкості, то вони виглядали досить непогано.

Питання: Гонку зупинили на дві години через сильний дощ. Які зміни були зроблені в боліді по ходу перерви, і що в цей час робили пілоти?

Сем Майкл: Ми могли тільки попрацювати над наслідками аварій, так як змінювати налаштування заборонено регламентом.

Питання: Наскільки корисним ефектом володіла подвійна зона використання рухомого крила, коли траса стала більш сухою під час гонки?

Сем Майкл: Тут важко щось говорити, тому що ключовим чинником для здійснення обгону була поведінка шин. Безумовно, ідея була хороша, так що її варто використовувати в майбутніх перегонах.

Питання: Наступний етап пройде у Валенсії, чого ви очікуєте від Гран-Прі Європи?

Сем Майкл: Ми знову змінимо дифузор, і нашим основним завданням буде опинитися в десятці перших як на кваліфікації, так і в гонці. В інтерв'ю телеканалу Sky колишній власник команди Jordan Еді Джордан говорив про ситуацію в чемпіонаті Формули-1 і про можливі переміщення в командах.

Відповідаючи на питання про те, яка подальша доля Марка Веббера в Red Bull, коментатор ВПС зауважив: "Хто може замінити Марка Веббера в Red Bull, якщо це буде потрібно? Звичайно, говорять, що він збирається залишитися в команді ще на рік, але точно ми не знаємо. Хоча швидше за все, це відбудеться.

Якби мені надали можливість вибору, на місці керівника Red Bull, я б спробував укласти контракт з Льюїсом Хемілтоном. Він відмінно демонструє, що обстановка в команді йому не подобається. McLaren, звичайно, прогресує, але занадто повільно, Льюїсу цього абсолютно недостатньо. До того ж, деякий час тому в Red Bull пішов Едріан Ньюї, з яким у Льюіса завжди були гарні відносини ".

теги  Сем Майкл, Гран-Прі Канади


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини