Сем Майкл: Мені дуже подобається у цій команді

Главная страницаНовини

Опубліковано: 20:20, 02/02/2012 ,

62509-formula-1-sem-majkl-gran-vv.jpg (27.13 Kb)Екс-технічний директор команди Williams Сем Майкл розповів про те, як він відчуває себе на новому робочому місці у команді McLaren, а також прокоментував свою подальшу діяльність над болідом MP4-27.

"Мені дуже подобається у цій команді, - повідомив Майкл. - Мене тут зустріли з розпростертими обіймами, і я відчуваю себе в McLaren як у родині. Порівняно з Williams тут панує неймовірна атмосфера братерства і єдності.

Я не думав, що тут зібрано такий чудовий колектив, усі професіонали своєї справи і займаються виключно своїми прямими обов'язками. У Williams такого не було, в останні роки мені доводилося брати на себе відповідальність за сфери, у яких я не сильно розбираюся.

Що стосується нового боліда, то на момент мого вступу на посаду, він був практично завершений, тому я зайнявся організацією своєї роботи і коректуванням планів на рік. Півроку я уважно вивчав роботу цієї топ-команди і тепер можу поділитися результатами своїх бачень щодо поліпшення деяких ключових моментів діяльності колективу McLaren".

теги  Сем Майкл


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини