Себастьян Феттель: Я - звичайна людина і люблю те, чим займаюся

Главная страницаНовини

Опубліковано: 09:18, 12/10/2011 ,

sebastian-vettel.jpg (12.35 Kb)На спеціально організованій прес-конференції у штаб-квартирі Infiniti в Йокогамі, дворазовий чемпіон світу Себастьян Феттель подякував своїй команді і всім уболівальникам за підтримку у нинішньому сезоні.

"Рівень, на якому перебуває зараз наша команда, неймовірний. Але якщо поглянути на минулий і нинішній роки, то це ті ж самі люди, але ми підвищили свій рівень, виросли, - говорить Феттель. - Навіть коли човен почав розгойдуватися, ми зуміли втриматися на плаву. Я думаю, у цьому є деяка таємниця.

Ти - особистість, ти змінюєшся, ростеш, змінюється життя, і дуже складно у такому темпі пам'ятати, хто ти насправді. Але думаю, дуже багато залежить від людей, які оточують тебе, від тих, хто готовий допомогти твердо встояти на землі. Навколо дуже багато спокус і в такому випадку можна впасти вниз.

Навколо люди, які дуже багато говорять про тебе ... Мені це не подобається. Думаю, це залежить від самої людини, але іноді потрібно вщипнути себе. Я - звичайна людина, я люблю те, чим займаюся і мені дуже пощастило, що за цим стежать люди по всьому світу.

Я можу здобувати цей досвід 19 разів у сезоні ... День як вчора - світить сонце, на трибунах велика кількість глядачів. Коли я одягав шолом і подивився вниз на трибуну між першим і другим поворотом, то подумав: кращого у житті не буває

Це складно перевершити і тому я думаю, що потрібно насолоджуватися моментом. Звичайно, це важка робота і багато хто просто не уявляє, наскільки складна, але ви повинні нею насолоджуватися".

теги  Себастьян Феттель


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини