Себастьян Феттель: Я поки не задоволений

Главная страницаНовини

Опубліковано: 07:46, 03/03/2012 ,

4680_images.jpg (9.47 Kb)Пілот команди Red Bull Себастьян Феттель вважає, що у його боліда не достатньо швидкості для безспірної переваги над прямими конкурентами у боротьбі за титул, проте в останні два дні тестів австрійська стайня встановить на RB8 нові елементи аеродинаміки, на які дворазовий чемпіон покладає великі надії.

"Я поки не задоволений повною мірою темпом свого боліда, - повідомив Себастьян після закінчення другого тестового дня у Барселоні. - Однак уже в суботу команда встановить на болід пакет оновлень, який, можливо, дасть нам деякий приріст у швидкості. Якщо цей пакет модернізацій зможе показати себе як дієвий, то саме йому судилося вийти на гонку в Австралії. Але тут є й свої складнощі, тому що новий обвіс сприяє зміні деяких загальних показників боліда, а також впливає на знос шин. Скажімо, без більшої притискної сили у швидких поворотах знос шин може бути меншим, ніж з модернізаціями аеродинаміки, що збільшують притискну силу.

Сьогоднішні тести пройшли для нашої команди не зовсім гладко, але досить продуктивно, щоб виконати більшу частину поставлених перед нами завдань. Сподіваюся, що останні два дні ми зможемо перевірити все, що не встигли перевірити у перші два дні ".

теги  Red Bull, Себастьян Феттель


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини