Себастьян Феттель: Тут буде багато можливостей для обгонів

Главная страницаНовини

Опубліковано: 10:26, 18/07/2011 ,

10-2007.jpg (19.71 Kb)
Лідер чемпіонату з нетерпінням чека єна Гран-Прі Німеччини, адже йому доведеться проїхати всю дистанцію перед рідними трибунами, які чекають від Себастьяна Феттеля тільки перемоги. Але сам пілот не зміг виграти черговий свій етап, програвши у Сільверстоуні Фернандо Алонсо.


Але це не заважає чинному чемпіону відчувати впевненість у своїх силах, враховуючи ще й той факт, що траса в Нюрбургринзі йому добре знайома і відповідає його стилю пілотування.

"Виграти домашні перегони - це першочергове завдання для будь-якого пілота, звичайно, інші етапи також ніхто не збирається програвати, але перед рідними трибунами ти відчуваєш особливі почуття, - заявив Себастьян Феттель. - У Нюрбургринзі нас очікують захоплюючі перегони, які відбудуться на одному з найкращих і найбільших сучасних автодромів. Мені подобається конфігурація траси, оскільки тут з'являється багато можливостей для обгонів за рахунок більш пізнього гальмування. Головне - вміло використовувати цей елемент атаки, адже найменша помилка відразу відкине тебе назад. Буду сподіватися, що погодні умови не зіпсують майбутнього свята ".

теги  Гран-Прі Німеччини, Себастьян Феттель


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини