Себастьян Феттель: "На нас чекає не простий уїк-енд"

Главная страницаНовини

Опубліковано: 17:35, 24/06/2011 ,

34666555-x-c62f9bf4.jpg (47.79 Kb)
Перед початком уїк-енду у Валенсії Себастьян Феттель відповів на запитання журналістів з приводу змін до регламенту, надійності KERS і очікувань від майбутнього уїк-енду.

Питання: Вас турбують зміни в регламенті?
Себастьян Феттель: Ні.

Питання: Чому?
Себастьян Феттель: Думаю, багато команд експериментували з видувним дифузором, особливо цього року, хоча деякі почали ще в минулому сезоні. Ця система допомагає всім, але не думаю, що у нас вона має більше значення, ніж у інших - обмеження вплинуть на всі команди.

Питання: Ви сподіваєтеся зберегти перевагу в кваліфікації?
Себастьян Феттель: Не думаю, що команда від мене щось приховує, вони завжди говорили мені про те, що ми робимо. У минулому році були моменти, коли люди вважали, що у нас є якась таємна кнопка в машині, але її немає, як немає і якихось серйозних втручань в ніч з суботи на неділю, у тому числі і в цьому році. Правда, в суботу ми використовуємо нові комплекти гуми - це допомагає.

Питання: У кваліфікації ви серйозно випереджаєте McLaren, а в гонці різниця набагато менша. Як ви це поясните?
Себастьян Феттель: Можливо, вони знають причину, з якої здатні додати в гонці, у мене немає відповіді. В одних перегонах наша машина забезпечувала велику перевагу над суперниками, в інших ми були не так швидкі, як розраховували. Потрібно розглядати кожну гонку окремо. У Канаді вирішальним фактором стала погода, у Монако машина була швидка, але я використовував стратегію, яка не дозволяла оцінити її реальну швидкість.
У Барселоні багато хто вважав, що гонка буде нудною, але вийшло навпаки. Після іспанського етапу ми зрозуміли, що повинні додати у швидкості, команда серйозно працювала над цим, ми перевірили безліч ідей. Багато що залежить від траси, умов і ходу перегонів. Я можу судити тільки про нашу роботу. Іноді ми чудово виступаємо у суботу, а в неділю ми боремося з власними проблемами, що не дозволяє об'єктивно оцінити розстановку сил.

Питання: Ви думали про помилку на останньому колі в Канаді?
Себастьян Феттель: Гонка вийшла довгою, в такій ситуації легко припуститися помилки або зробити щось не так. Думаю, в цілому я добре впорався зі своєю роботою, але єдина помилка за півкола до фінішу дуже розчарувала - перемога була так близько.
У мене був єдиний шанс - атакувати, щоб створити достатню перевагу на задній прямій і не потрапити в ситуацію, в яку потрапив Шумахер, коли його атакував Баттон. Міхаель не міг утримати позицію, та й мені не вдалося відірватися, щоб убезпечити себе від атаки. Тим не менш, я фінішував другим, заробивши багато очок. У тій гонці не всі змогли дістатися до фінішу, все могло закінчитися набагато гірше.

Питання: Які ваші очікування в цей уїк-енд?
Себастьян Феттель: Подивимося. Всяке може статися. Розслаблятися не можна, ми повинні використовувати агресивний підхід, щоб досягти максимального результату. Не всі гонки будуть простими, але дуже важливо слідувати поставленій меті.
Думаю, на нас чекає непростий уїк-енд, траса у Валенсії - не найкраща для нашої машини, але, в цілому, ми були конкурентоспроможними на всіх трасах, тому я з оптимізмом чекаю майбутнього Гран-Прі. Канадська траса не підходила нашій машині, але я здобув поул. Подивимося, як станеться цього разу.

Питання: Яка ситуація з KERS?
Себастьян Феттель: Боротьба в трьох минулих перегонах була дуже щільною, і це не секрет - я не завжди міг використовувати KERS, що позначалося на часі проходження кола. Ми серйозно працюємо над вирішенням проблем, що виникли, очевидно, настав момент, коли їх потрібно вирішити.

теги  KERS, Себастьян Феттель, видувний дифузор


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини