Себастьян Феттель: Мені дуже сподобалися машина Renault Type K

Главная страницаНовини

Опубліковано: 08:14, 08/04/2012 ,

1133_index.jpg (11.76 Kb)Пілот команди Red Bull Себастьян Феттель розповів про свої враження після захоплюючої екскурсії в історію королівських гонок по технічному музею Renault у Вірі.

"Коли Renault, наш технічний партнер, запросили нас на екскурсію до свого музею, я одразу погодився, тому що давненько хотів побувати у цій Мецці автоспорту, - розповів про свої враження Себ. - В музеї можна було доторкнутися до історії королівських гонок, побачивши боліди від самих витоків Гран-Прі та до наших днів. Я ознайомився і з гоночними машинами інших серій, а також дорожніми варіантами спортивних автомобілів. Я як школяр облазив всю техніку і з цікавістю вивчив вміст капотів. До речі, двигуни старих машин мене сильно вразили точністю свого виконання. Я навіть уявити вже не можу двигун без можливості підключення його до комп'ютера для тонкої настройки і виявлення недоробок і поломок. Раніше все доводилося робити вручну.

Мені дуже сподобалися машина Renault Type K, яка прославилася своєю перемогою у гонці Париж-Відень у далекому 1902 році. Пілотував тоді цей унікальний автомобіль сам Марсель Рено.

Подібні культпоходи допомагають сучасним пілотам глибше зрозуміти той світ, частиною якого вони є. Зараз не всі розуміють, що продовжують велику історію Гран-Прі Формули-1 ".

теги  Renault Type K


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини