Себастьян Феттель: Це було дуже складно

Главная страницаНовини

Опубліковано: 21:38, 22/04/2012 ,

8291_images.jpg (8.7 Kb)Пілот команди Red Bull Себастьян Феттель досяг своєї заповітної мрії, завоювавши першу перемогу у цьому сезоні, і вирвавшись в лідери чемпіонату.


"Знаєте, я все ж не забув, як стартувати з поул-позиції, - прокоментував гонку Феттель. - З перших кіл я почав відриватися від переслідувачів, які загрузли у локальних протистояннях Схоже, що скорочення різниці у швидкостях між командами дає відчутну перевагу пілотові, який безпомилково стартує з поул-позиції.

Мені було досить важко оборонятися після своїх піт-стопів від атак Райкконена, так як він пілотував кожен відрізок на свіжих шинах, а я на зношених, майже всі свої комплекти я використав ще у кваліфікації. По правді кажучи, пілоти Lotus були сьогодні швидші за нас, але саме завдяки грамотній стратегії ми сьогодні домоглися своєї першої перемоги. Це було дуже складно, була прорахована кожна доля секунди і крапля палива, але всі зусилля виправдали себе.

Зараз я намагаюся не замислюватися над можливим майбутнім, хочу просто насолодитися цією миттю тріумфу. Попереду у нас ще дуже багато роботи, набагато більше, ніж ми зробили за ці чотири Гран-Прі ".

теги  Red Bull, Себастьян Феттель


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини