Себастьян Феттель: Це була відмінна гонка

Главная страницаНовини

Опубліковано: 22:03, 19/11/2012 ,

6856_index.jpg (5.24 Kb)Пілот команди Red Bull Себастьян Феттель залишився задоволений результатом гонки Гран-Прі США, у якій німець фінішував на другому місці.

"Це була відмінна гонка, яка мені запам'яталася запаморочливою боротьбою з Хемільтоном, - сказав Феттель. - Сьогодні саме він виявився найкращим, з чим я його і вітаю. Що стосується мене, то я радий, що зміг фінішувати тут на другому місці й порадувати, таким чином, своїх американських шанувальників. П'ять років тому я починав у США свою кар'єру і тепер задоволений своєю сотою гонкою у кар'єрі пілота Формули-1.

У Кубку конструкторів ми здобули чергову приголомшливу перемогу, але залишився ще один крок, який належить зробити вже тільки мені в Бразилії. В Сан-Пауло я збираюся додати до чемпіонського титулу команди і титул в особистому заліку ".