Себастьян Феттель: 15 поул! Я побив самого Менселла

Главная страницаНовини

Опубліковано: 17:17, 27/11/2011 ,

brazil2010-friday-vettel02.jpg (92.65 Kb)Пілот команди Red Bull Себастьян Феттель, завоювавши 15-й поул за сезон на Гран-Прі Бразилії, побив рекорд 19-ти річної давності, який ще в 1992 році встановив Найджел Менселл.

"Я дуже хотів побити цей рекорд, проте ретельно приховував свої наміри від команди, - прокоментував свій новий рекорд Феттель. - Команда з критикою ставиться до моєї пристрасті до статистики, оскільки від мого бажання зайвий раз сильніше атакувати трасу, може постраждати результат всього гоночного уїк-енду. Але що зроблено, того не повернеш.

Болід працював як годинник, був швидкий, стабільний і поступливий. Вже з першої спроби я показав хороший результат, але для перемоги мені потрібно було додати ще трохи. Я виклався у своїй останній спробі по максимуму і потім, доїжджаючи коло, чекав з тремтінням у руках результату. Інформація по радіо, що я переміг, повністю мене задовольнила.

Я розумію, що мій рекорд не такий гарний, як рекорд Менселла, оскільки він показав 14-ть поул при меншій кількості Гран-Прі за сезон, але це не применшує мого досягнення. Рекорд є рекорд. Тепер я хочу закінчити цей сезон черговою перемогою і відправитися відпочивати ".

теги  Red Bull, Себастьян Феттель


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини