Себастьєн Буемі: Для Toro Rosso важливо зберігати впевненість в тому, що у нас є майбутнє

Главная страницаНовини

Опубліковано: 20:38, 24/06/2011 ,

sebastian-buemi.jpg (29.79 Kb)
Напередодні Гран-Прі Європи Себастьєн Буемі говорив з журналістами про прогрес команди і свої очікування.

Питання: Команда підготувала кілька новинок, але на які результати ви сподіваєтеся у Валенсії?
Себастьєн Буемі: Перед початком уїк-енду важко робити прогнози. Сподіваюся, ми опинимося швидше ніж найближчі суперники, насамперед - Sauber, до цього часу їм вдавалося досягти більшого, але ми робимо все, щоб скоротити відставання. Не менш важливо зберегти перевагу у Кубку конструкторів над Force India і Williams.
Сподіваюся, аеродинамічні новинки дозволять нам додати у швидкості, ми зможемо одразу їх використовувати і доб'ємося максимуму від цих рішень. Упевнений, нас чекає гарний уїк-енд - торік я кваліфікувався тут 11-м і був дуже конкурентоспроможний. Сподіваюся, так буде і цього разу.

Питання: Вам подобаються траси з жорсткими гальмуваннями?
Себастьєн Буемі: Так, я справді їх люблю, в тому числі і Валенсію. Ми багато працювали над підвищенням ефективності гальм і сподіваємося, що ці зусилля принесуть результат. Погода буде спекотною, поки не все зрозуміло з гумою - в Барселоні та Малайзії при високій температурі шини швидко зношувалися і час на колі стрімко погіршувався. Цікаво, як все складеться цього разу.

Питання: У кваліфікації вам не вистачає стабільності - іноді ви пробивається в фінал, іноді показуєте 15-16-ий час. У чому причина?
Себастьєн Буемі: На початку сезону команди серйозно допрацьовують машини і досягають прогресу, що впливає на розстановку сил. Якщо суперники змогли відіграти дві-три десятих, ви відразу відкочуєтесь назад, адже ми ведемо боротьбу у групі чотирьох команд, які показують дуже схожі результати. Якщо вам вдався швидкий круг, а суперникам ні - ви в десятці, якщо поступилися - можете опинитися відразу 16-м.
Крім того, багато залежить від траси - з минулого року ми знали, що машини Force India виявилися дуже швидкими в Канаді, і в 2011-му ця ситуація повторилася знову. Ми раді, що вони не змогли максимально реалізувати потенціал машин у кваліфікації і гонці. Подивимося, як все складеться у Валенсії - коло тут довге, різниця в результатах зросте.

Питання: Майстерність пілотів у Валенсії має значення?
Себастьєн Буемі: Звичайно, але цей фактор не буде настільки визначальним, як під дощем. У Валенсії опадів не очікується.

Питання: ФІА виділила дві зони використання DRS в гонці, але поза траєкторії асфальт тут дуже слизький. Ми побачимо обгони?
Себастьєн Буемі: Побачимо, різниця в швидкості при використанні DRS повинна бути значною. Сподіваюся, ці ділянки виявляться досить довгими для успішного маневру, тоді гонка у Валенсії буде більш видовищною, ніж зазвичай.

Питання: Ви вже третій рік працюєте з Toro Rosso. У чому сильні і слабкі сторони цієї команди?
Себастьєн Буемі: За цей час багато чого змінилося. Коли я прийшов, команда активно співпрацювала з Red Bull, отримувала від них креслення і не мала потреби у конструкторському відділі, аеродинамічній трубі і системах обчислювальної гідродинаміки. Співробітників теж було набагато менше.
У 2010-му Toro Rosso активно набирала персонал, а в 2011-му ми побачили ефект від виконаної роботи. Торік наша машина майже не відрізнялася від моделі 2009 року, а зараз вона зовсім інша. Сподіваюся, ми продовжимо рух в цьому напрямку і доб'ємося подальшого прогресу.

Питання: Зараз ви маєте більший вплив на роботу інженерів і конструкторів?
Себастьєн Буемі: Отримуючи креслення від Red Bull, ми нічого не могли змінити, хіба що, вирішити - ставити якусь деталь на машину або зберегти колишню версію. У нас не було конструкторського відділу, ми використовували те, що отримували від «старшої» команди, але з іншим двигуном і коробкою передач. Зараз побажання пілотів враховуються командою, і я сподіваюся, що моя думка теж сприяє її прогресу.

Питання: бос команди Франц Тост готовий до подальшого розвитку? Яким ви бачите довгострокове майбутнє команди?
Себастьєн Буемі: Дуже важливо, що компанія Red Bull продовжує інвестувати кошти в нашу команду. Співробітникам нашої бази, всім членам команди важливо зберігати впевненість в тому, що у нас є майбутнє. Це дуже допомагає в мотивації. На базі триває будівництво, я нещодавно там побував - все виглядає дуже здорово. Ми розвиваємося, рухаємося вперед, і цей прогрес додає оптимізму.

теги  Себастьян Буемі


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини