Рубенс Баррікелло: Звання новачка дає мені перевагу

Главная страницаНовини

Опубліковано: 12:07, 10/04/2012 ,

0091_images.jpg (7.33 Kb)Пілот команди KV Racing, IndyCar Рубенс Баррікелло з радістю оголосив про те, що його офіційно визнали новачком в американському чемпіонаті, що тепер дає бразильцеві ряд значних переваг над своїми більш "досвідченими" опонентами.

"Як добре, що мене офіційно зарахували в ранг новачків IndyCar, - прокоментував приємну для себе новину Рубенс. - Я розумію, що це звучить смішно, але я вважаю себе недосвідченим пілотом, як для цієї гоночної серії. Завдяки настільки вдалому для мене рішенню я зможу більше часу проводити на трасі під час тренувань, а що найголовніше. - зможу поступово освоїтися з овалами. Вони досі викликають у мене побоювання, але це тільки тому, що я раніше не пілотував на подібних трасах. Після однієї-двох гонок я звикну.

Яку дасть мені перевагу звання новачка? Все просто, я отримаю на кожне тренування по додатковому комплекту шин, і близько півгодини додаткового часу для кращого ознайомлення з кожною новою трасою. Що там говорити, мені ще потрібен час, щоб звикнути до свого нового боліду, не те, що до автодрому ".

теги  Рубенс Баррікелло, IndyCar


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини