Рубенс Баррікелло: Важливо не припускатися колишніх помилок у роботі над новим болідом

Главная страницаНовини

Опубліковано: 18:51, 20/10/2011 ,

56788.jpg (63.61 Kb)Пілот Williams Рубенс Баррікелло вважає, що машина у нинішньому сезоні була абсолютно неконкурентоспроможною. Бразильський пілот закликав команду розібратися у ситуації і визначити слабкі місця FW33, щоб наступного року не повторити помилок.

"У нашого боліда спочатку була не найвдаліша модифікація, - цитує Баррікелло Autosport. - З цим нічого не можна було вдіяти. Тепер важливо не покращувати машину, а зрозуміти, що ж було не так, щоб не припускатись помилок у майбутньому сезоні, інакше, у наступному році на нас чекає ситуація, схожа на нинішню. Причин основних проблем усього дві-три, але саме вони вводять нас в оману. Крім того, болід тепер буде проектуватися новими людьми, а також буде застосовуватися новий двигун, так що характеристики зміняться у будь-якому випадку.

Вважаю, найнеприємніша особливість боліда цього року - мінливість рівня притискної сили. Більше того, періодично у нас виникали неполадки і з деякими елементами: одного дня вони показували себе з кращого боку, а на другий день - усе було не дуже добре".

теги  Williams, Рубенс Баррікелло


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини