Рубенс Баррікелло незадоволений заявами Адама Парра

Главная страницаНовини

Опубліковано: 23:28, 19/07/2011 ,

rubens-barrikello.jpg (20.67 Kb)

Ветеран команди Williams Рубенс Баррікелло раніше заявляв, що готовий продовжити свій контракт, але лише за умови, що йому нададуть конкурентоспроможний болід. А якщо ж перспективи команди залишаться примарними, то він буде готовий розглянути інші пропозиції щодо свого майбутнього.

На ці заяви Баррікелло відреагував виконавчий директор Williams Адам Парр, який повідомив про намір зберегти нинішній склад пілотів на наступний сезон. Крім того бос команди підкреслив, що ніяких розбіжностей всередині колективу не існує. На що вже послідувала реакція ветерана автоспорту, який вважає що слова Адама Парра не відповідають дійсності.

"Мені б дуже хотілося, щоб подібні речі Парр сказав мені у вічі, - висловився Рубенс Баррікелло. - Я ніколи не говорив про те, що прагну змінити команду, а керівництво не згадувало при мені, що прагне підписати новий контракт. Виходить дурна ситуація, коли для представників ЗМІ вони говорять одне, а під час особистої бесіді забувають згадати ті речі, які стосуються безпосередньо нас ".

теги  Williams, Рубенс Баррікелло


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини