Рубенс Баррікелло: Мені 39, але мені ше потрібен адреналін

Главная страницаНовини

Опубліковано: 11:34, 24/05/2011 ,

66539.jpg (18.95 Kb)Рубенс Баррікелло відзначає сьогодні свій 39-й день народження. Майже половину життя бразилець виступає у Формулі 1, куди прийшов у далекому 1993-му.

Незважаючи на те, що останнім часом ветерана з Williams тіснять на трасах представники молодого покоління, розлучитися з гонками Рубенс поки не готовий.

"Зараз я не думаю про це, - сказав учасник 312 Гран Прі. - Куди більше мені прикро, що я провів чергову гонку, віддавши їй всього себе - і знову фінішував десь далеко позаду. З машиною щось не те, на протязі всієї дистанції я борюся з нею ... Але все одно, думати про завершення кар'єри ще рано.

Управляти поганий машиною завжди непросто. Так, вона недостатньо хороша - але від того лише сильніше бажання виправити ситуацію. Перед стартом я запитав Джеккі Стюарта: "Скажіть, чому мені до цих пір так сильно подобається все це, хоча я стартую лише 19-м?.

"Я б цілком міг сидіти вдома, грати з дітьми - але мені потрібні гонки, мені потрібен адреналін, мені потрібно виправляти ситуацію. Упевнений, що в підсумку все вийде, але поки мені доводиться непросто".

Також Баррікелло прокоментував останні кадрові перестановки в Williams:

"Команда переживає складний період, зараз усім нам потрібно об'єднатися і створити відповідні умови. Залишилося дочекатися приходу Майка Кофлена - сподіваюся, під його керівництвом ми рушимо у вірному напрямку".

теги  Рубенс Баррікелло


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини