Росс Браун: з нетерпінням чекаємо початку наступного уїк-енду

Главная страницаНовини

Опубліковано: 17:28, 03/07/2011 ,

barcelona-day-4-ross-brawn.jpg (171.6 Kb)

"Сільверстоун - одна з наших домашніх гонок, і всі співробітники бази в Бреклі і заводу в Бріксуорті будуть за нас вболівати, тому ми б хотіли виступити якомога краще, щоб віддячити їм за напружену працю, - зазначив Міхаель Шумахер.

- Однак через усі зміни, які відбуваються в цьому сезоні, мені складно судити, якою мірою траса підійде нашій машині. Як завжди, ймовірно, після п'ятничних тренувань у нас буде вже більше інформації. Ми продовжуємо модернізацію машини, і я впевнений, що технічні новинки дозволять команді зробити ще один крок вперед. У всіх бойовий настрій, ми повинні наполегливо працювати, щоб розібратися з нашими проблемами, і, я впевнений, ми цього досягнемо ".

"Сільверстоун - відмінна траса, поділився своїми враженнями Ніко Росберг. - Мені дуже подобаються всі її швидкі повороти, особливо перший сектор, від КОПС через Beckkets до Стоу. Торік я фінішував третім, так що знову сподіваюся на хороший результат.

Це перший з двох наших домашніх Гран-Прі, які пройдуть у липні, тому я хотів би краще виступити перед британськими вболівальниками, серед яких будуть і співробітники бази Mercedes GP і моторобудівного підрозділу в Бріксуорті. Команда представить ряд технічних новинок, і мені цікаво, як вони вплинуть на поведінку боліда. Сподіваюся, нам вдасться трохи скоротити відставання від лідерів".

теги  Росс Браун, Міхаель Шумахер, Ніко Росберг


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини