Росс Браун: у Японії та Кореї машина ще себе покаже

Главная страницаНовини

Опубліковано: 17:35, 30/09/2011 ,

542e.jpg (44.01 Kb)У Mercedes GP вважають, що останні технічні оновлення дозволять команді впевнено провести кінцівку сезону.

У Сінгапурі пілотові Force India Полу ді Ресті вдалося випередити досвідченого Ніко Росберга, проте у Mercedes пояснюють невдачу тим, що міська траса погано підходила MGP W02.

Бос команди Рос Браун очікує, що на таких швидкісних трасах, як японська та корейська, гідності машини, оснащеної останніми технічними оновленнями, повинні проявитися повною мірою.

"Не думаю, що ці оновлення можна вважати значними, але все-таки машина модернізована, і, схоже, все працює непогано. Був оновлений ряд елементів аеродинаміки, пов'язаних з днищем і корпусом машини, - цитує Брауна британський Autosport. - У Сінгапурі могло здатися, що ми дещо здали позиції, але якщо згадати Угорщину, ще одну трасу, що вимагає високої притискної сили, то там у нас теж були проблеми.
Тим не менш, я вважаю, що у найближчих перегонах, особливо у Японії та Кореї, оновлена машина себе покаже. В цілому ми їй задоволені, хоча на сінгапурській трасі було складно оцінити її гідності. Зараз ситуація повинна змінитися на краще".

теги  Росс Браун


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини