Росс Браун покине раду директорів "Мерседеса"

Главная страницаНовини

Опубліковано: 01:23, 25/03/2011 ,

7400_1.jpg (35.06 Kb)Керівник "Мерседеса" Росс Браун заявив, що в найближчі кілька тижнів покине рада директорів команди, проте запевнив, що поки не збирається йти на пенсію.


"У раді директорів можуть знаходитися тільки власники акцій, а в мене більше немає акцій. Але як і раніше буду залишатися членом оперативного ради. Протягом наступних тижнів вийду з ради директорів, однак це не вплине на мою позицію у стайні.

Буду сконцентрований на тому, щоб досягти успіху з командою. Цього хочу і я, і акціонери. Складно бути акціонером та керувати командою. Таким чином, все прийде до ладу.

Так простіше і легше для мене з точки зору того, що я повинен робити. І якою буде моя роль у наступні кілька років.

Продовжу відвідувати збори ради директорів, буду представляти команду і робити запити, які необхідні для успіху стайні. Крім того, буду приймати участь в обговоренні бюджету. З точки зору управління, все буде практично так само, як було.

Будемо будувати команду впродовж декількох років. Хочемо домогтися успіху. Поки я фізично буду здатний досягти цього, то буду продовжувати намагатися це робити. Однак "Мерседес" - моя остання команда в "Формулі-1", - цитує Брауна Автоспорт.

теги  Мерседес, Росс Браун


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини