Росс Браун: Ми відстаємо від наших конкурентів приблизно на шість місяців

Главная страницаНовини

Опубліковано: 17:57, 07/08/2011 ,

mercedes-leather-brawn-rosberg-schumacher.jpg (28.41 Kb)
Бос Mercedes GP Росс Браун наполягає, що команді вдалося скоротити відставання від лідерів, але визнає, що цього недостатньо.

Сезон 2011 «Срібні стріли» починали з надією боротися за перемоги, але дуже скоро стало ясно, що болід W02 недостатньо швидкий навіть для того, щоб змагатися за подіуми. Після 11 етапів Mercedes GP займає четверте місце у Кубку конструкторів і поступається лідеру Red Bull більше 300 очок.
"Ми продовжуємо напружено працювати, - говорить Браун. - Після кожної гонки ми аналізуємо ситуацію і рухаємося вперед. Очевидно, це відбувається не так швидко, як ми очікували. Але попереду дуже щільний бій трьох провідних команд, які прикладають усіх зусиль для того, щоб додати. Ми у свою чергу намагаємося їх наздогнати.

З точки зору часу кола, враховуючи шини, кількість палива і інші фактори, ми скоротили відставання, але цього недостатньо.

Ми відстаємо від наших конкурентів приблизно на шість місяців. Якби не це, то ситуація була б іншою. Ми намагаємося компенсувати це відставання.

Ми досить пізно взялися за розробку видувного дифузора та інших систем, що відносяться до вихлопу. Ми вирішили оптимізувати машину без цих рішень. У підсумку це позначилося на разваговці машини і центрі ваги ".

теги  Mercedes GP, Росс Браун


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини