Росс Браун: Команда не втрачає оптимізму

Главная страницаНовини

Опубліковано: 10:06, 19/03/2012 ,

0883_images.jpg (6.98 Kb)Бос команди Mercedes Росс Браун сказав, що подвійний сход його пілотів на Гран-Прі Австралії змусив персонал замислитися над проблемами, що виникли, але при цьому бойовий настрій на продуктивну роботу не втратив.

"П'ятниця і субота були практично ідеальними, але гонка пройшла для нас просто як кошмарний сон, - прокоментував сход своїх пілотів Браун. - Подумати тільки, стільки сил доклали ми і пілоти для боротьби за подіум у першій гонці, а такий результат. Але ми не впадаємо у відчай, попереду у нас не так багато часу, щоб з'ясувати причини високого зносу шин, хоча вже зараз можна зробити перші припущення, що виною всьому падаюча під вечір температура траси. Але крім гуми, нам потрібно виявити причини поломки коробки передач на боліді Міхаеля, так як це були не механічні несправності, а швидше електронні. Болід W03 швидка машина з великим потенціалом, так що поки турбуватися нема про що, все попереду.

В цілому, команда не втрачає оптимізму і вже починає готуватися до Гран-Прі Малайзії. Там нам просто необхідно відігратися ".

теги  Mercedes, Росс Браун


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини