Росс Браун: Кадрові перестановки необхідні

Главная страницаНовини

Опубліковано: 18:05, 15/10/2011 ,

braun-ross-f1-01-06-2011-01v.jpg (83.51 Kb)Бос Mercedes GP Росс Браун вважає, що запрошення Альдо Кости і Джефа Вілліса до команди принесе результати у найкоротші терміни, навіть незважаючи на те, що вони не брали участі у розробці боліда для сезону-2012.

"Для того, щоб вони освоїлися, безумовно, необхідний буде певний час, - цитує Брауна Autosport. - Вони не зможуть відразу внести свій внесок у філософію нашого боліда, але є аспекти, за якими їм вдасться швидко домогтися результату.

Звичайно, зараз ми повільніші, ніж планували бути, але ми прогресуємо. Нам довелося багато у чому розібратися, перш ніж ми зрозуміли, у якому напрямку варто розвиватися далі.

Обов'язки Альдо Кости і Джефа Вілліса чітко розподілені. Крім того, ми будемо завжди брати до уваги думку Альдо щодо аеродинаміки і думку Джеффа щодо шасі. Я радий можливості укладення угоди з такими фахівцями. Повторюю, що з Альдо я знайомий особисто, ми разом виграли не один чемпіонат. Джеф свого часу чудово підготував до роботи Red Bull, так що він здобув добру славу у паддоку ".

теги  Росс Браун


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини