Росберг: сподіваюся ми зможемо досягти успіху

Главная страницаНовини

Опубліковано: 23:19, 30/07/2011 ,

niko-rosberg1.jpg (63.16 Kb)

"Не думаю, що ми будемо постійно боротися з Force India, сподіваюся, команда зможе додати, - сказав Ніко Росберг. - У минулих перегонах я поступився Сутілю на третьому відрізку, виїхавши на зношеному комплекті шин, які використовувалися вже тричі - двічі у кваліфікації і на початку перегонів.

Ми знаємо, чому болід втратив у швидкості. Саме тому так важливо економити комплекти м'яких шин у кваліфікації. Потрібно переконатися у тому, що подібна ситуація не повториться - у Німеччині ми недооцінили значимість деяких факторів.

Особисто я думаю, що ми рухаємося у вірному напрямку, але у цьому сезоні ми не зможемо боротися з трійкою найсильніших команд. Ми вже повністю переключилися на болід для наступного сезону, і в цій роботі дуже допоможе досвід, який ми отримали у 2011-му.

Цього року команда зрозуміла, що неможливо вести боротьбу за титул з тими ресурсами, які у нас були. Тому і була оголошена ця програма - потрібно запросити нових людей, підвищити ефективність роботи, зосередившись на ключових напрямках".

теги  Ніко Росберг


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини